O Firmie

digi-cerm fotoceramika, zaopatrzenie, produkcja, serwis.

Jesteśmy jedynym w Polsce producentem materiałów do wytwarzania fotoceramiki i sprawdzonym serwisem drukarek ceramicznych. Naszych produktów takich jak papier Calcospeed, używają i doceniają fotoceramicy z całego świata.

 

Zajmujemy się produkcją komponentów, modyfikacją, sprzedażą i serwisowaniem urządzeń drukujących, sprzedażą pieców do ceramiki i szkła, wysokiej jakości włoskiej porcelany do zdjęć nagrobkowych, tonerów ceramicznych, barwników ceramicznych, topników, papieru, złota i platyny.

Digi-Cerm Fotoceramika to jedyna firma w tej branży, zaopatrującą swoich klientów kompleksowo, z naszych usług korzystają nie tylko firmy zajmujące się fotografią nagrobkową, ale także artyści i uczelnie (również ASP we Wrocławiu, wydział ceramiki w Kielcach i inne).

Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę firmy:

  • INEQS, producenta najlepszych niemieckich tonerów ceramicznych  

Oraz bezpośrednim dystrybutorem firmy:

  • FCM Fotoceramiche Marchiani, włoskiego producenta porcelany nagrobkowej  

Zaopatrujemy firmy z całego świata.

Serwisujemy drukarki ceramiczne z większości krajów UE.

U nas nic na słowo…

  • Większość napraw oraz kalibracji odbywa się przy kliencie
  • Posiadamy w siedzibie firmy kilkanaście drukarek ceramicznych różnych formatów, oraz dziesiątki własnych wypalonych przykładów wykonanych w całości przy użyciu naszych materiałów.
  • Pozwalamy zainteresowanym na skorzystanie z naszego sprzętu, drukowanie i testowanie naszych maszyn, oraz wykonanie własnej gotowej fotoporcelanki.

Będąc ok. 10 lat temu przedstawicielem włoskiej firmy produkującej systemy do fotoceramiki, widzieliśmy popełniane błędy w obsłudze pogwarancyjnej, oraz zyskaliśmy podstawową wiedzę związaną z tą technologią. Od tego czasu stale rozwijamy się, szkolimy, udoskonalamy nasze produkty, oraz z największym naciskiem dbamy o jakość naszego serwisu.

Dzięki nabytej wiedzy i możliwości porównań, możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości produkty a także sumienność wobec klienta, czas realizacji zamówień, najlepszy serwis, oraz realną na Polskim rynku, niewygórowaną cenę gotowego systemu.

Jako jedyny sprzedawca systemów do fotoceramiki w Polsce, zapewniamy naszym klientom profesjonalny serwis urządzeń drukujących na miejscu w kraju, bez konieczności wysyłania sprzętu za granicę, a także jako firma z prawie 10-cio letnim stażem gwarantujemy stałe wsparcie także po okresie gwarancyjnym.

Klientom którzy zakupili system do fotoceramiki od którejkolwiek z firm działających na rynku europejskim i pozostawionych następnie bez wsparcia technicznego, proponujemy pomoc w problemach, doradztwo, kalibrację drukarki, wykonanie profilu ICC, oraz bieżące konserwacje.

Zaopatrujemy już ponad 80% zakładów fotoceramiki w Polsce 80%
Zadowoleni klineci 100%

Porcelana nagrobkowa, drukarki ceramiczne, kalka ceramiczna, tonery ceramiczne, startery, papier, serwis…